BLOG

DÜZCE ŞÖMİNECİ

Düzce şömineci aradığınızda karşınıza çıkacak şömineci sayıcı oldukça azdır. Çünkü nüfusu az olan Düzce de şömineci olmak zordur. Hammaddeye ulaşmak ve onu temin etmek gibi zorluklar bunların başında gelir. Ancak biz Sönmez Şömine olarak Düzcede kurulduğumuz yıldan beri büyük özveri ve fedakarlıkla bildiğimiz işi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Düzce Şömine ihtiyacının yarısını biz karşılamaktayız. İstanbul ve Kocaelinde bulunan iş ortaklarımızla ihtiyaç duyduğumuz tüm hammaddeleri karşılayabilecek güce sahibiz.

Şömine ve barbekü günümüzde birçok evde artık bir standart haline gelmesine rağmen yinede lüks tüketim olarak görülmektedir. Bu nedenle Düzce de daha uygun fiyatlarla şömine ve barbekü tercih edilmektedir. Sönmez şömine Düzce de uygun fiyatlarla şömine ve barbekü tedarikini yapmaktadır. Düzce, Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Kaynağlı, Gümüşova, Yığılca ilçelerinde bugüne kadar yaptığımız tüm şömine ve barbeküler referanslarımız arasındadır. Akçakoca da şömine ihtiyacınızı 1 günde karşılayabiliyorken diğer ilçelerde 2 günde işi teslim edebilecek altyapı ve personelimiz bulunmaktadır.

Düzce şömineci ihtiyacının yarısını karşılayan bizler, şömine yaptırmaya karar vermden önce kesinlikle bizimle de görüşmenizi tavsiye ediyoruz. Böylece farklı alternatifler ve fiyatlarla çok daha doğru ve isabetli karar vermiş olursunuz. Çünkü şömine olmamış sök ve yenisini yap denilecek bir ürün değildir. Yıllarca kullanacağınız ve evinizin bir parçası olacak olan şömineyi bir defa ve en iyi şekilde yaptırmanız sizin hakkınız. Bu hakkınızı biliyor ve en iyi fiyatlarla Düzce merkez başta olmak üzere Akçakoca, Cumayeri, Çilimli, Gölkaya, Kaynağlı, Gümüşova, Yığılca ilçelerinde şöminelerimizi sizlerin hizmetine sunuyoruz.

Diğer Yazılar

image

Düzce Şömineci

Admin. 15 Feb 2017. 3.
image

Blog Title Here

Admin. 14 Feb 2017. 5.