BLOG

EREĞLİ ŞÖMİNECİ

Ereğli şömineci bulmakta zorlanacağınız Zonguldak' ın en güzel ilçelerinden birisidir. Burada ihtiyaç duyulan şömine ve barbekü ustaları çoğunlukla çevre illerden gelmektedir. Ereğli modern ve rustik tarzda evleri barındıran bir ilçe. Bu nedenle şömine çeşitleri olarak modern şömine ve rustik şömine modelleri tercil edilmektedir.

Kdz. Ereğli ye 30dk uzaklıkta Akçakocada bulunan Sönmez Şömine sizlerin taleplerini hızlıca yerine getiren bir şömine firmasıdır. 15 yılı aşkın tecrübesi ile karadeniz illerinde şömine ve barbekü yapımına devam etmektedir. Ereğli doğası ve denizi ile eşsiz bir yer dir. Bu yerde şömine için ihtiyaç duyulan odun rahatlıkla bulunabilir. Bu nedenle odunlu şömine Ereğli de tercih edilmektedir.Şömine ise işte bu doğallığı bozmayan yegane ısınma ve görsel şölen aracıdır. Çünkü şömine de kullanılan odun doğadan gelir ve doğaya gider. Ekosistemi en iyi koruyan yakıt olan odun ile yanan şömine Ereğli'nın havasını korur.Güzelliğine güzellik katar.

Zonguldak' ın Alaplı, Çaycuma gibi ilçelerin de de şömine ve barbekü inşasına devam etmekteyiz. Şömineci tercihinizde size yakın şömine firması ile çalışmanız her zaman avantaj olacaktır. Çünkü herhangi bir problem çıkması durumunda çok daha hızlı sorun giderilecektir. Bu nedenle Ereğli' ye çok yakın olan Akçakoca' da konuşlu Sönme Şömine sizler için doğru tercih olacaktır.

Diğer Yazılar

image

Yalova Şömineci

Admin. 15 Feb 2017. 3.